Email
STP87985.jpg
STP87985.jpg STP87985.jpg_product STP87985.jpg_product

Náhrdelník olivín, stříbrný přívěs s mechovým achátem

Složení: olivín broušené rondely 3-3,5 mm, stříbrný oxidovaný přívěs s mechovým achátem 53*31 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 44 cm
Barva: zelenožlutá, bílá, zelená, oranžová
Číslo produktu: 445
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, radost, vřelost, rovnováhu, sebedůvěru, odvahu a vytrvalost..

Krásný teple zelený olivín, který přináší radost, citovou vřelost, energii a harmonii, doplňuje filigránový stříbrný přívěs s nezvyklým mechovým achátem. Dodá energi a radost ze života, pomůže překonat nepřízeň osudu a vzít život do svých rukou.

Array
Prodejní cena3.983 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Drahokam olivín (peridot) ochraňuje proti zlým duchovním silám, které nám škodí a svádí z cesty. Dává energii, radost, dobrou náladu a citovou vřelost. Podroruje mentální schopnosti a uklidňuje mysl. Vnáší světlo do duše, když trpí melancholií, nejistotou a bezmocností, tlumí sebelítost a přecitlivělost, ale zároveň krotí domýšlivost, pocity viny a zlost. Podporuje činorodost a schopnost odpouštět a poučit se z chyb. Učí vzít život do svých rukou. Harmonizuje srdce s rozumem.

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe a podporuje sebedůvěru. Překonává negativní pocity, zahořklost a vnitřní zlobu. Pomůže při citových zklamáních, posiluje lásku a dodá odvahu k jejímu novému hledání a přijímání. Zvyšuje kreativitu, fantazii, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Učí přímému jednání. Pomáhá přijmout kritiku a nepříznivé okolnosti.

  

Vliv na zdraví:

Olivín podporuje detoxikaci, látkovou výměnu, zařívání slezinu a játra. Pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních onemocněních.

Achát léčí oči, žaludek, dělohu a kožní nemoci. Mírní horečku a infekce a alergie.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 15,33
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.