Email
WP_20171117_005.jpg
WP_20171117_005.jpg WP_20171117_005.jpg_product WP_20171117_005.jpg_product

Náhrdelník onyx, tyrkys, stříbrné disky

Složení: Onyx rondel 10 mm, pravý nebarvený tibetský tyrkys nuget 32*22*12 mm, postříbřené mosazné broušené disky 12 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 46 cm
Barva: černá, tyrkysová zelenomodrá
Číslo produktu: 477
Charakteristika: Originální designový šperk pro ochranu, sílu, seberealizaci a lásku
Na tento šperk jsem opravdu pyšná. Černý onyx dává vyniknout nádhernému tibetskému tyrkysu. Jemné stříbrné disky tuto kombinaci skvěle podtrhují . Tyrkys navíc považuji za nejlepší drahý kámen pro ochranu a osobní rozvoj.
Array
Prodejní cena3.765 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

Onyx dodává sílu v dobách velkého citového nebo tělesného stresu.Naladí vás na vnitřní vedení a dopomůže, abyste se stali skutečnými pány svého osudu. Usnadní poučení z minulosti, zvýší vaši sebedůvěru a přizpůsobení se podmínkám okolí. Hojí staré lítosti a smutky. Zvyšuje schopnost sebekontroly, snižuje strach a obavy. Pomáhá docházet k uvážlivým rozhodnutím. Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

Onyx udržuje v těle rovnováhu mužské a ženské energie. Léčí zuby, kosti, kostní dřeň, krevní poruchy a nohy. Pomáhá
v léčbě sluchu a ostří zrak.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,42 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.