Email
STP80911.jpg
STP80911.jpg STP80911.jpg_product STP80911.jpg_product

Náhrdelník rubín rondely německý brus, iolit, stříbro

Složení: Přírodní nebarvený rubín rondely německý brus 10-12 mm, iolit - vodní safír broušené rondely 3 mm, stříbrné broušené disky Hill tribe (ručně vyráběné), stříbrné zapínání.
Délka: 46 cm
Barva: sytě malinově červená, tmavě modrá
Číslo produktu: 311
Charakteristika: Luxusní elegantní šperk pro ochranu, lásku, psychickou rovnováhu a životní energii.

Tento něžný náhrdelník v čistém designu je velice působivý svou nádhernou malinově červenou barvou luxusně broušených velkých rubínů, kontrastující s tmavě modrým broušeným iolitem a stříbrem. Kromě toho má velmi komplexní a silné účinky. Ochrání vás před vším zlým a negativním, dodá vám lásku a sílu. Povzbuzuje sexuální energii, podporuje intuici a sebevyjádření. Uvádí do souladu duši a mysl, udržuje psychickou rovnováhu.
Array
Prodejní cena4.961 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Rubín má magickou moc, byl od dávných časů považován za kámen života, který ochraňuje svého nositele. Symbolizuje lásku, očistu a proměnu. Dává životní energii, sílu a probouzí v nás láskyplné emoce. Posiluje jak tělesnou, tak duchovní lásku. Podporuje intuici a sebevyjádření. Ochraňuje před negativními vlivy okolí, které se nás snaží strhnout, dává sílu překonávat každodenní překážky.

Iolit je podobně jako safír kamenem meditace. Uvádí do souladu duši a mysl. Podněcuje intuitivní schopnosti a pomáhá na duchovní cestě. Udržuje psychickou rovnováhu. Při závažných rozhodnutích ukazuje správný směr a pomáhá našemu odhodlání dosáhnout cíle. Snižuje strach z budoucnosti a deprese.

 

Vliv na zdraví:

Rubín má významný vliv na srdce, krev a krevní oběh, aktivuje funkci jater, reguluje slezinu a lymfatický systém. Pomáhá při chudokrevnosti a silné menstruaci. Působí při horečnatých onemocněních, infekcích, střevní kolice, podporuje imunitu. Posiluje účinky ostatních drahých kamenů.

Iolit regeneruje zažívací trakt, pomáhá v jeho léčbě při nádorových onemocněních. Povzbuzuje funkci žláz, napomáhá látkové výměně. Snižuje krevní tlak, podporuje látkovou výměnu. Tiší bolesti a křeče.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,16 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.