Email
STP83264.jpg
STP83264.jpg STP83264.jpg_product STP83264.jpg_product

Náhrdelník s tyrkysovým howlitem, lapisem lazuli a stříbrýmí disky

Složení: Tyrkysově barvený howlit korále heishi 6*4 mm, lazurit AAA korál 12 mm, stříbrné ručně vyrobené broušené korále Hill tribe, postříbřené měděné broušené disky 12 a 6 mm.
Délka: 45
Barva: tyrkysově modrá, indigově modrá
Číslo produktu: 40
Charakteristika: Šperk pro ochranu, zklidnění, seberealizaci a lásku

V tomto šperku se snoubí krásný zářivě indigově modrý lazurit se výrazně modrým tyrkysem. Jemné sříbrné disky tuto kombinaci skvěle podtrhují. Tyto kameny navíc považuji za nejlepší drahé kameny pro ochranu a osobní rozvoj, a jejichž účinky se skvěle doplňují. Lazurit dodá našemu charakteru sílu a hloubku, ochranu proti duševním útokům a neštěstí, tyrkys chrání, pomáhá nalézat řešení problémů, vzít život do svých rukou a žít v duševním zdraví a lásce.
Array
Prodejní cena2.117 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Howlit posiluje kladné povahové rysy. Potlačuje sobectví, zlost a nekontrolovaný vztek jak vlastní, tak chrání před cizím vztekem. Napomáhá duchovnímu rozvoji a spojení s jinými dimenzemi. Uklidňuje mysl, a tím napománá při meditacích a usínání. Napomáhá při naplňování ambicí.

 

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti. Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.Howlit pomáhá udržovat rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu kostí, zubů a měkkých tkání. Působí proti nespavosti.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,91 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.