Email
STP80590.jpg
STP80590.jpg STP80590.jpg_product STP80590.jpg_product STP80590.jpg_product STP80590.jpg_product STP80590.jpg_product

Náhrdelník spinel, přívěs azurit s malachitem a stříbro

Složení: Spinel korále 4 mm, přívěs kapka azurit s malachitem 33*41mm, 85 karátů, stříbrné ručně vyrobené tuby Hill tribe 24 mm, stříbrný řetízek 3,6 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 57 - 70 cm (prodlužovací řetízek)
Barva: tyrkysově modrá, zelená, černá
Číslo produktu: 250
Charakteristika: Unikátní šperk s velkým azuritem s malachitem pro ochranu před negativní energií, harmonizaci rozumu s city

Tento výrazný šperk upoutá nádherným přívěsem ze zářícím azuritem s tyrkysově modrými žílami azuritu a zelenými malachitu. Poskytne vám silnou energii, pomoc v beznaději, vyléčení hlubokých zranění, lásku a odpuštění. Díky černému spinelu pohlcuje negativní energii a přináší duševní rovnováhu.
Můžete jej nosit kratší na srdeční čakře na prsou nebo delší na solární čakře.

Array
Prodejní cena6.732 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Azurit s malachitem je vzácný drahý kámen, který přináší spojení vlastností azuritu a malachitu. Je velmi silným zdrojem energie. Otevírá cestu k duchovnímu vidění, otevírá třetí oko. Pomáhá odstraňovat zažité myšlenkové stereotypy. Podporuje koordinaci obou mozkových hemisfér, a harmonizuje tak rozum s city. Uvolňuje potlačené emoce, citové blokády a hluboká emocionální zranění, která nám brání ve vztahu odpouštět, odložit zatrpklost a milovat. Přináší naději v čase, kdy nás bolest a neštěstí uvrhnou do beznaděje. 

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.

  

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Azurit s malachitem preventivně zabraňuje vzniku psychosomatických nemocí, posiluje imunitní systém, zabraňuje vzniku nádorů a pomáhá tělu zbavit se jedovatých látek v těle. Aktivuje činnost jater, žlučníku a žláz. Ve formě vody čistí pleť.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 9,43 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.