Email
STP80851.jpg
STP80851.jpg STP80851.jpg_product STP80851.jpg_product

Náhrdelník tanzanit, chalcedon, stříbrné lístky

Složení: Tanzanit mikro broušené rondelky 2-4 mm, modrý chalcedon AAA broušená kapka 16*25 mm, stříbrné broušené lístky a fazetové korálky, stříbrné zapínání..
Délka: 44 cm
Barva: sytě levandulově modrá, světle modrozelená
Číslo produktu: 197
Charakteristika: Jemný náhrdelník pro vnitřní sílu, rozvoj, klidné nervy a lehkost žití.

Tento originální, elegantní náhrdelník je zajímavý něžnou kombinací levandulově modrého tanzanitu a vodově modrého chalcedonu. Disponuje velmi vysokými vibracemi. Pomůže vám najít vaše poslání, spojuje vyšší vědomí s tělem. Posílí vaši vytrvalost, víru a odhodlání jít za svým přesvědčením a schopnost proniknout k podstatě problémů. Ostří smysly, oslabené věkem či vyčerpáním. Tiší nervy a učí brát život takový, jaký je.
Array
Prodejní cena2.557 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Chalcedon uklidňuje svými mírnými vibracemi mysl, city a nervy. Především v těžkých dobách tiší beznaděj a posiluje naději. Učí nás brát život takový, jaký je a s lehkostí. Aktivuje smysly a přináší vytrvalost.

 

 

Vliv na zdraví:

 

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

Chalcedon podporuje imunitu. Zastavuje krvácení a snižuje teploty a krevní tlak. Léčí horní cesty dýchací a štítnou žlázu.

.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,23 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.