Email
STP80768.jpg
STP80768.jpg STP80768.jpg_product STP80768.jpg_product

Náhrdelník tanzanit s perlami a stříbrnými disky

Složení: Tanzanit mikro broušené rondelky 4 mm sladkovodní perly rondely 9*6,5 mm, stříbrné broušené disky 6 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 45 cm
Barva: světle levandulově modrá, smetanová
Číslo produktu: 302
Charakteristika: Elegantní náhrdelník pro vnitřní sílu, rozvoj a proměnu

Tento, elegantní náhrdelník je opravdu nádherný kombinací levandulově modrého tanzanitu a atypických perlových rondelů. Disponuje velmi vysokými vibracemi. Pomůže vám najít vaše poslání, spojuje vyšší vědomí s tělem. Posílí vaši vytrvalost, víru a odhodlání jít za svým přesvědčením a schopnost proniknout k podstatě problémů. Ostří smysly, oslabené věkem či vyčerpáním. Učí nás být dokonalejšími.
Array
Prodejní cena2.970 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.Začátek formuláře

 

 

 

Vliv na zdraví:

 

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese. Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,51 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.