Email
STP80994.jpg
STP80994.jpg STP80994.jpg_product STP80994.jpg_product STP80994.jpg_product

Náhrdelník tanzatit, měsíční kámen, stříbrné broušené lístky

Složení: Tanzanit AAA mikro broušené rondelky 3,5 až 5,5 mm měsíční kámen slza 24*23*7 mm, stříbrné ručně vyrobené broušené lístky 7 mm, stříbrné tuby 1,7*5mm, stříbrné zapínání..
Délka: 45 cm
Barva: sytě levandulově modrá, přívěs bílý s duhovými levandulově modrými odlesky
Číslo produktu: 356
Charakteristika: Designový náhrdelník pro vnitřní sílu, rozvoj a ženskost

Tento originální, elegantní náhrdelník je opravdu nádherný svou čistotou a kontrastem zářivých barev. Disponuje velmi vysokými vibracemi díky vzácnému a krásnému drahokamu tanzanitu v nejvyšší kvalitě. Pomůže vám najít vaše poslání, spojuje vyšší vědomí s tělem. Posílí vaši vytrvalost, víru a odhodlání jít za svým přesvědčením a schopnost proniknout k podstatě problémů. Ostří smysly, oslabené věkem či vyčerpáním. Měsíční kámen s modrými duhovými odlesky vás naladí na ženskou vstřícnou a jemnou energii, posílí vaši intuici a citlivost.
Array
Prodejní cena5.816 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.  

Vliv na zdraví: 

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese. Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,45 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.