Email
STP87214.jpg
STP87214.jpg STP87214.jpg_product STP87214.jpg_product

Náhrdelník turmalín, zlatý tepaný disk

Složení: Nugety turmalínu 8-9 mm, pozlacený 24k zlatem stříbrný ručně tepaný disk Hill tribe 24 mm, pozlacené stříbrné mini korálky a zapínání.
Délka: 49 cm
Barva: černá, zlatá, hnědá, zelená, starorůžová
Číslo produktu: 200
Charakteristika:: Elegantní šperk pro sebedůvěru, prosperitu a radost.

Tento luxusní šperk z turmalínu v teplých duhových tónech růžové, zelené, žluté a hnědé podtrhuje krásný zlatý tepaný disk. Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií od přístrojů i lidí.
Array
Prodejní cena4.700 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.