Email
STP82054.jpg
STP82054.jpg STP82054.jpg_product STP82054.jpg_product STP82054.jpg_product

Náhrdelník tyrkysy, korály a korálovým přívěskem

Složení: Složení: Červené. nebarvené italské přírodní korály tuby 7-11 mm přírodní čínský tyrkys AAA rondely 12*8 mm, stříbrný filigránový přívěsek fosilní korál 20 g, 45*30 mm, stříbrné, ručně vyrobené oxidované korále 10 mm, ploché kytičky 4 mm, květy 6*8 mm, bicone korále 6*3 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 44 cm
Barva: cihlově červeno-oranžová, tyrkysově modrá a zelená, okrově žlutá
Číslo produktu: 370
Charakteristika: Výrazný náhrdelník pro lásku a touhu, ochranu, odbourání blokád, duševní sílu, rovnováhu a harmonii.

Tento náhrdelník v teplých tlumených oranžových a tyrkysových odstínech jsem vyrobila z krásných, exkluzivních italských přírodních červených korálů a čínských tyrkysů a velkého filigránového přívěsku z fosilního korálu . Přinese vám lásku, pokoru, soucit a harmonii. Podporuje sexuální touhu a plodnost. Tyrkys pohlcuje negativní energií a pomůže vám při seberealizaci, řešení problémů a při vyčerpání. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou barvené howlity nebo magnezity.
Array
Prodejní cena8.570 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: Červený korál symbolizuje lásku,oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku. 

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.čátek formuláře

  

 

Vliv na zdraví:

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu.

Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 20,76 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.