Email
STP81098.jpg
STP81098.jpg STP81098.jpg_product STP81098.jpg_product

Náhrdelník z akvamarínového křišťálu s měsíčním kamenem

Složení: Křišťál dobarvovaný akvamarínovou modří 8 mm, postříbřené měděné broušené disky 12mm, měsíční kámen korál 12mm, postříbřené mini korálky, stříbrné zapínání
Délka: 47 cm
Barva: sytě akvamarínově modrá, bílá s mléčnými odlesky
Číslo produktu: 57
Charakteristika: Náhrdelník pro silnou energii, ochranu, empatii a intuici

Tento náhrdelník je silný, a zároveň jemný. Přinese vám ochranu před negativní energií, dodá novou energii, harmonizuje, zvyšuje duševní schopnosti a posiluje zdraví. Pomůže vám zvýšit empatii a intuici a zklidnit emoce.
Array
Prodejní cena1.465 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Vliv na zdraví:

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně. : Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,03 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.