Email
STP82431.jpg
STP82431.jpg STP82431.jpg_product STP82431.jpg_product STP82431.jpg_product

Náhrdelník z broušených kapek topazu a citrínu se stříbrem

Složení: mikro broušený topaz 3 mm, mikro broušené kapky topaz AAA 7 - 10 mm, mikro broušené kapky přírodní citrín AAA 6*4 - 6*10 mm,stříbrné motané korále Hill Tribe, stříbrné zapínání.
Délka: 44cm
Barva: světle modrá, žlutá
Číslo produktu: 176
Charakteristika: Výrazný originální šperk pro lásku, hojnost a přízeň osudu

Tento náhrdelník je krásný svou jemně modrou a žlutou zářivou barvou. Vzácný drahokam topaz v nejvyšší kvalitě s nádherným brusem a odlesky doplňují jasně zlaté přírodní, nebarvené citríny. Čistý design podporuje krásu drahokamů. Přinese vám lásku, inspiraci a přízeň osudu. Pomáhá při seberealizaci a odstranění myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. V okolí šťastného topazu nepřežije nic negativního.Citrín přitahuje bohatství (materiální i duševní), urovnává spory.
Array
Prodejní cena5.381 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Modrý  mystický topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe. Citrín je vzácný drahý
kámen, který vám poskytne silnou ochranu a energii. Zvyšuje tvůrčí schopnosti,intuici a chrání auru a čistí čakry. Přinášíhojnost a urovnává vztahy v rodině či společenství, kde jsou spory. Pomůževám zbavit se svých negativních vlastností, vzteku a strachu. Překonává strachz odpovědnosti.

Vliv na zdraví:

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic. Citrín léčí chronický únavový syndrom, oči, nervy, zácpu a celulitidu. Povzbuzuje trávení a krevní oběh. Pomáhá při menstruaci a menopauze.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,56g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.