Email
DSC_0885.jpg_product
DSC_0885.jpg_product DSC_0885.jpg

Náhrdelník z fluoritu, měsíčního kamene, amazonitu a stříbra

Složení: Modrozelený fluorit 12 mm, matný amazonit 12 mm, měsíční kámen 12 mm, ručně vyrobené stříbrné korále Hill tribe 12mm, postříbřené mini korálky, stříbrné zapínání.
Délka:46 cm
Barva: zelenomodrá, bílá
Číslo produktu: 38
Charakteristika:Luxusní, elegantní šperk

Tento náhrdelník je velmi působivý kombinací tyrkysově zelených průhledných fluoritů, matných amazonitů, bíle opalizujícího měsíčního kamene a stříbrných perel. Ochrání před škodlivým elektrosmogem. Působí hojivě na citová traumata a tendenci stavět se do role oběti. Posiluje vitalitu a lpění na hmotných věcech.
Array
Prodejní cena4.869 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Fluorit je silný ochranný kámen, který nám pomáhá naplnit náš osud. Dokáže zastavit manipulaci a nevhodný duševní vliv. Ochrání vás i před elektromagnetickým zářením a geopatogenními zónami. Je schopen překonat jakýkoliv nesoulad v těle. Uzemňuje a vstřebává duchovní energii. Pomůže vám překonat zafixované vzorce chování. Umí stmelovat skupiny k dosažení společného cíle. Pomůže vám i při učení tím, že spojí nové poznatky s těmi, které už známe. Pomáhá při duchovním vývoji. Ve stáří nám pomáhá uchovat jasný rozum. Léčí infekce, nachlazení, zuby, buňky a kosti. Pomáhá hojit rány. Odstraňuje skvrny na kůži a vrásky. Přispívá k obnově sexuální rozkoše. Pomáhá při komplikovaném těhotenství. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti. Šperk z amazonitu by měl patřit do vaší základní výbavy. Pohlcuje záření z telefonu, mikrovlnky, elektrických přístrojů. Hojí citová traumata, a pocit obětního beránka. Zmenšuje obavy a strach. Odstraní negativní energii, když se rozčílíte. Posiluje vitalitu, zbavuje egoismu a lpění na věcech. Byl ceněn už v dávných civilizacích jako svatý kámen. Začátek formuláře

Vliv na zdraví: Fluorit léčí infekce, nachlazení, zuby, buňky a kosti. Pomáhá hojit rány. Odstraňuje skvrny na kůži a vrásky. Přispívá k obnově sexuální rozkoše. Pomáhá při komplikovaném těhotenství. Zelený navíc léčí žaludek a střeva, astma a alergie. Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku. Amazonit léčí zubní kaz, osteoporózu, nedostatek vápníku. Tlumí migrény. Pomáhá při porodu.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 12,96 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.