Email
STP88830.jpg_product_product_product_product
STP88830.jpg_product_product_product_product STP88830.jpg_product STP88830.jpg_product STP88830.jpg_product_product_product

Náhrdelník z jantaru, lapisu lazuli a stříbra.

Složení: Jantarové korále fasované ve stříbře, 35-12 a 43*15 mm, Lapis lazuli korále soudky 5*12 mm korále 10 mm a 6 mm, stříbrné oxidované korále 10mm, stříbrné motané tuby 3*5,5 mm, stříbrné zapínání s prodlužovacím řetízkem.
Délka: 53-64 cm (prodlužovací řetízek)
Barva: indigově modrá, zlatohnědá
Číslo produktu: 452
Charakteristika: Originální orientální ochranný šperk

Na tento orientální náhrdelník jsem použila starožitné korále z jantaru ve stříbrném fasování, které jsem kdysi koupila v starobylém bazaru v Ománu. Prý se používaly ve špercích, které zdobily karavany. Pak mnoho let čekaly, než jsem se jich dokázala vzdát a vytvořila z nich tento originální šperk. Jantar harmonizuje čakry, pomáhá uzdravení a dosažení tužeb. Nádherné temně modré lazurity se zlatými odlesky, připomínají noc plnou hvězd. Ochrání vás před duševními útoky, pomůže v neštěstí. Přinese vám klid a soucit, čistotu charakteru a inspiraci.

Array
Prodejní cena7.960 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Jantar je od dávných časů ceněným kamenem s léčivou a ochrannou mocí. Pomáhá uzdravení, čistí čakry a negativní energii proměňuje v pozitivní. Udržuje tělo v kontaktu s vyššími energiemi. Přináší stabilitu, ale zároveň vás podnítí ke snaze dosáhnout vašich cílů. Je účinný proti sebevražedným myšlenkám a depresím. Podporuje rozum a paměť, a zároveň napomáhá k dosažení klidu a míru.

Lazurit je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti. Jantar pročišťuje energie čaker a pomáhá sebeuzdravení. Pomáhá léčit krční problémy, klouby, žaludek, slezinu, ledviny, játra, močový měchýř a žlučník. Uzemňuje energii.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 10,83 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.