Email
STP80385.jpg_product
STP80385.jpg_product STP80385.jpg_product_product

Náhrdelník z matného růženínu a perel

Složení: Matné korále růženínu 8 mm, bílé balijské sladkovodní perly 9 mm, stříbrné mini korálky
Délka: 46 cm
Barva: růžová, perlová
Číslo produktu: 140
Charakteristika: Čistota, jemnost, láska

Tento náhrdelník svou energií a čistým designem přitahuje pozornost. Kombinace matné růžové a zářivé perly je opravdu působivá a otvírá srdce lásce k sobě i druhým a učí nás být lepšími.
Array
Prodejní cena1.915 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci. Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posiluje nervy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,50 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.