Email
STP80552.jpg_product
STP80552.jpg_product STP80552.jpg STP80552.jpg_product STP80552.jpg_product

Trojřadý náhrdelník z broušeného turmalínu

Složení: přírodní turmalín AAA broušené nugety 4 mm, 186 karátů, stříbrné komponenty a zapínání..
Délka: 47-51 cm
Barva: černá, zlatá, zelená, starorůžová, vínově červená
Číslo produktu: 254
Charakteristika:: Elegantní, klasický, luxusní šperk pro sebedůvěru, prosperitu a radost.

Tento luxusní klasický trojřadý náhrdelník z krásného broušeného turmalínu v teplých duhových tónech růžové, zelené, žluté a červené, je doplněn stříbrnými sponami s keltským vzorem. Můžete jej nosit v různých délkách díky prodlužovacímu řetízku. Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií od přístrojů i lidí.
Array
Prodejní cena7.370 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,31 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.