Email
20190630_203241.jpg
20190630_203241.jpg 20190630_203241.jpg_product 20190630_203241.jpg_product

Náramek a náušnice peruánský opál, měsíční kámen filigránové stříbro

Složení: Náramek:Duhový měsíční kámen broušené korále AAA 7 mm, modrý peruánský opál AAA 8-9 mm, starožitné berberské filigránové stříbro: korál 9 mm, rondely 7 mm, rondělovače 6 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem, ocelovo- silikonové lanko. Náušnice - peruánský opál korále 11 mm, korálová filigránová stříbrná čepička 14 mm (starožitné berberské stříbro), stříbrný rondel 4,3 mm, stříbrná ketlovací jehla, magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: náramek 16 cm, náušnice 44 mm
Barva: bílá s modrými duhovými odlesky, světle tyrkysově modrá
Číslo produktu: 675,676
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, harmonie, sebepřijeti, integrita.

Tuto sadu šperků z nádherného peruánského modrého opálu a světélkujícího měsíčního kamene zdobí starožitné berberské filigránové stříbro. Podporuje ženskost, empatii a harmonii, pomůže mít se ráda taková, jaká jste a žít v souladu se svou vnitřní integritou. Další jeho atraktivní vlastností je i pomoc při hubnutí.
Array
Prodejní cena4.347 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Peruánský modrý opál je kámen odvahy a integrity. Probouzí sebepřijetí a sebelásku. Snižuje stres, podporuje kreativitu a komunikační schopnosti.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Peruánský modrý opál pomáhá snížit nadváhu a reguluje metabolismus. Podporuje vstřebávání železa, působí léčivě na poruchy mozku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . náramek 6,27 g, náušnice 6,23 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.