Email
20200921_180023(0).jpg_1

Náramek akvamarín, citrín nuget, stříbrné disky 2

Složení: citrín mikro broušený nuget super kvalita 19*11 mm, akvamarín mikro broušené rondely korále 5-6 mm, stříbrné ručně vyrobené broušené disky Hill tribe 7 mm, stříbrné magnetické zapínán s pojistným řetízkem, silikonovo-ocelové lanko..
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: zlatě žlutá, světle modrá
Číslo produktu: 822
Charakteristika: Šperk pro hojnost, ochranu, energii a naději

Tento náramek je velice působivý svou kombinací luxusně mikro broušeného, zářivého zlatého citrínu a něžně modré barvy zářivého akvamarínu. Neméně působivé jsou jeho účinky. Citrín přitahuje bohatství (materiální i duševní), urovnává spory. Akvamarín uklidňuje podráždění a stres. Je stejně jako citrín ochranou před negativní energií, stresem a konflikty, přináší pomoc v těžkých dobách a pomůže vám vzít osud do svých rukou. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a napomáhá duchovnímu rozvoji.
Array
Prodejní cena2.699 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Citrín je vzácný drahý kámen, který vám poskytne silnou ochranu a energii. Zvyšuje tvůrčí schopnosti, intuici a chrání auru a čistí čakry. Přináší hojnost a urovnává vztahy v rodině či společenství, kde jsou spory. Pomůže vám zbavit se svých negativních vlastností, vzteku a strachu. Překonává strach z odpovědnosti. Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Vliv na zdraví:

Citrín léčí chronický únavový syndrom, oči, nervy, zácpu a celulitidu. Povzbuzuje trávení a krevní oběh. Pomáhá při menstruaci a menopauze. Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,04 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.