Email
WP_20180806_006.jpg_product

Náramek akvamarín, kyanit, stříbrné motané rondely

Složení: Kyanit mikro broušené rondely AAA 3-4 mm, akvamarín mikro broušené rondely 5,5- 6 mm, stříbrné, ručně vyrobené motané rondely Hill Tribe 4*6 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem, ocelovo-silikonové lanko.
Délka:16 cm (vnitřní rozměr)
Barva: tmavě modrá, světle modrá
Číslo produktu: 579
Charakteristika: Elegantní náramek pro vyrovnanost, spokojenost a komunikaci.

Krásné, kvalitní temně modré kyanity krásně doplňují broušené akvamaríny v barvě vody. Tento čistý, elegantní šperk s vysokými vibracemi vám pomůže naladit se na vnitřní vedení, být sama sebou a získat klid a vyrovnanost. Zažene strach, zlepší komunikaci a naplní vaše srdce soucitem.Vysílá energii ochrany a klidu, naděje a víry v sebe. Podpoří intuici a komunikaci.

Array
Prodejní cena2.379 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Kyanit vám přinese klid a vyrovnanost. Jeho vysoké vibrace podněcují duševní schopnosti a intuici a logické myšlení. Pomůže vám naladit se na vnitřní vedení a integritu. Vyvolává soucit a spokojenost a odbourává strach, iluze a bloky. Pomáhá sebevyjádření a komunikaci. Pokud máte pocit, že jste obětí neodvratného či neúprosného osudu, pomůže vám se od této představy oprostit a poradí, jak napravit minulé chyby.

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici. 

 

Vliv na zdraví:

Kyanit obnovuje vyváženou energii orgánů, stabilizuje geomagnetické pole. Léčí urogenitální problémy, krk, mozek, infekce a krevní tlak. Snižuje bolest. Odstraňuje nadváhu. Modrý kyanit léčí hlasivky a krk

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,41 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.