Email
20191127_144731.jpg
20191127_144731.jpg 20191127_144739.jpg_1

Náramek akvamarín, ledový křišťál, stříbrné disky

Složení: Přírodní, nebarvený sytě modrý mikro broušený rondel moos akvamarín 4,5-5,5 mm, ledový krišťál AAA mikro broušený rondel 9 a 10 mm mm, stříbrné ručně vyrobené broušené disky a Hill Tribe 6 mm a rozdělovače 4,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko
Délka: 16 mm (vnitřní obvod)
Barva: sytě modrá, bílá
Číslo produktu: 721
Charakteristika: Elegantní, jemný šperk pro ochranu, duševní pohodu, energii, naději a převzetí života do svých rukou.
Tento luxusní náramek jsem vyrobila z nádherného a vzácného sytě modrého akvamarínu. Akvamarín poskytne ochranu a pomoc shůry,působí proti stresu, podráždění a pomáhá překonat nefunkční vzorce chování a vzít život do svých rukou.
Křišťál dodává a harmonizuje energii a posiluje účinek drahokamů. K náramku si můžete dopřát i náhrdelník č. 720
Array
Prodejní cena2.833 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

Vliv na zdraví: 

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,88 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.