Email
20200525_142918.jpg
20200525_142918.jpg 20200525_142907.jpg_1

Náramek barmský modrý safír, topaz, stříbrné bali korále

Složení: modrý přírodní mikro broušený barmský safír korále 3-3,5 mm, exkluzivní kvalita, přírodní modrý topaz , mikro broušené rondely 6 mm, exkluzivní kvalita, stříbrné ručně vyrobené Bali korále 6 mm, stříbrné mini korálky Hill Tribe, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: chrpově modrá
Číslo produktu: 778
Charakteristika: Luxusní šperk pro prosperitu, vyrovnanost a moudrost, lásku a přízeň osudu.

Tento elegantní náramek je opravdu něco extra. Vyrobila jsem ho z exkluzivních, výjimečně vybarvených chrpově modrých safírů z Barmy s kterými krásně kontrastují zářící topazy a exkluzivní stříbrné korále z Ubudu na Bali. Safír patří mezi nejmocnější drahokamy. Podporuje moudrost, klid, jistotu. Přináší prosperitu. Topaz ke kamenem lásky, přízně osudu, uklidňuje rozbořenou mysl a napomáhá seberealizaci.
Array
Prodejní cena3.695 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.

Modrý topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,52 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.