Email
20230321_111632.jpg
20230321_111632.jpg 20230321_111638.jpg_1

Náramek grandidierit, tanzanit, stříbrné Bali korále

Složení: Granditierit mikro broušené rondely 3 mm, tanzanit mikro broušené rondely AAA 5 mm, stříbrné, ručně vyrobené Bali rozdělovače, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: tyrkysově zelená, levandulově modrá
Číslo produktu: 1065
Charakteristika: Luxusní šperk pro ochranu, dosažení cílů a úlevu od negativních emocí


Tento originální, elegantní šperk jsem vyrobila z velmi vzácného drahokamu granditieritu a ozdobila originálním autorským přívěskem. S spojuje vyšší vědomí s tělem. Posílí vaši vytrvalost, víru a odhodlání jít pravou cestu a svým přesvědčením a dosáhnout svých cílů. Chrání před leností a prokrastinací. Uleví od strachu, smutku a zlosti. Tanzanit, příbuzný grandieritu navíc umožňuje nalézt své vnitřní poslání, podporuje odhodlání, vytrvalost a schopnost vhledu do podstaty problému. Ostří smysly a podporuje meditaci.
Prodejní cena2.976 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Grandidierit je vzácný, nedávno objevený drahokam. Pomůže poznat správnou cestu, očistit tělo od stresu a negativních energií. Pomáhá ulevit od strachu, smutku a zlosti. Podporuje vůli, výkonnost a odhodlání a schopnost dosáhnout svých cílů. Pomáhá nespokojit se se současným status quo a podporuje výzvy a brání lenosti a prokrastinaci.

Tanzanit se svými vysokými vibracemi  umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty. 

Vliv na zdraví: 

Granditierit léčí srdeční a krční čakru. Tanzanit l0éčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,76 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.