Email
20231101_154718.jpg

Náramek kyanit, rubín, stříbro

Složení: Kyanit mikro broušené brioletky - nugety 8-12 mm, přírodní červený rubín broušené korále 3-4 mm, stříbrné korálky Hill tribe, stříbrné zapínání.
Délka:16 cm (vnitřní průměr)
Barva: tmavě modrá, zářivé stříbrné a modré odlesky, vínově červená
Číslo produktu: 1103
Charakteristika: Luxusní šperk pro vyrovnanost, spokojenost a komunikaci

Nádherné tmavě modré atypicky broušené kyanity se oslnivě lesknou a kontrastují s vínovými rubíny. Tento jemný, elegantní šperk s vysokými vibracemi, vám pomůže naladit se na vnitřní vedení, být sama sebou a získat klid a vyrovnanost. Zažene strach, ochrání , podpoří životní energii i potenci, a zlepší komunikaci a naplní vaše srdce láskou.
Prodejní cena2.286 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Kyanit vám přinese klid a vyrovnanost. Jeho vysoké vibrace podněcují duševní schopnosti a intuici a logické myšlení. Pomůže vám naladit se na vnitřní vedení a integritu. Vyvolává soucit a spokojenost a odbourává strach, iluze a bloky. Pomáhá sebevyjádření a komunikaci. Pokud máte pocit, že jste obětí neodvratného či neúprosného osudu, pomůže vám se od této představy oprostit a poradí, jak napravit minulé chyby. 

Rubín má magickou moc, byl od dávných časů považován za kámen života, který ochraňuje svého nositele. Symbolizuje lásku, očistu a proměnu. Dává životní energii, sílu a probouzí v nás láskyplné emoce. Posiluje jak tělesnou, tak duchovní lásku. Podporuje intuici a sebevyjádření. Ochraňuje před negativními vlivy okolí, které se nás snaží strhnout, dává sílu překonávat každodenní překážky.

Vliv na zdraví:

Kyanit obnovuje vyváženou energii orgánů, stabilizuje geomagnetické pole. Léčí urogenitální problémy, krk, mozek, infekce a krevní tlak. Snižuje bolest. Odstraňuje nadváhu. Modrý kyanit léčí hlasivky a krk.

Rubín má významný vliv na srdce, krev a krevní oběh, aktivuje funkci jater, reguluje slezinu a lymfatický systém. Pomáhá při chudokrevnosti a silné menstruaci. Působí při horečnatých onemocněních, infekcích, střevní kolice, podporuje imunitu. Posiluje účinky ostatních drahých kamenů.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,31 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.