Email
20190830_175934.jpg
20190830_175934.jpg 20190830_175934.jpg_product

Náramek larimar korál, měsíční kámen, stříbrrné disky

Složení: Duhový měsíční kámen broušené rondely AAA 6-7 mm, larimar AAA++ korál 11 mm, stříbrné broušené disky 7,5 mm, stříbrné magnetické zapínání, ocelovo- silikonové lanko..
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: bílá s modrými duhovými odlesky, modro-bílá, světle modrá
Číslo produktu: 702
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, harmonie, balzám pro zraněnou duši, nové začátky, ochrana před negativními energiemi

Tento nádherný šperk ze světélkujícího měsíčního kamene, a naprosto exkluzivního vzácného larimaru je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a neuzavírat své srdce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou. Ochrání před negativními energiemi,, přinese do života naději, harmonii a pomůže vzít život do svých rukou.
Array
Prodejní cena2.729 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pra+6vé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku. Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,19 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.