Email
20200901_141611.jpg
20200901_141611.jpg 20200901_141617.jpg_1

Náramek larimar, morganit, stříbro

Složení: Larimar AA korál 8 mm, morganit korál 8 mm, stříbrné, ručně vyrobené korálové čepičky a korál a mini korálky, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16mm (vnitřní obvod)
Barva: modro-bílá
Číslo produktu: 814
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, balzám pro zraněnou duši, pomoc při vyřešení nepřekonatelných problémů.

Tento náramek je vyrobený ze vzácného luxusního larimaru, který doplňují krásně růžově vybarvené drahokamy morganity. Je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a otevřít se klidu a lásce. S jeho pomocí zbavíte stresu, napojíte na síly života a získáte vnitřní vedení a spojení s přírodou.
Array
Prodejní cena4.056 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pravé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. J jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,11 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.