Email
WP_20180711_004.jpg
WP_20180711_004.jpg WP_20180711_004.jpg_product WP_20180711_004.jpg_product

Náramek madagaskarský broušený růženín, měsíční kámen, stříbrné korále

Složení:.Madagaskarský růženín , 7 mm, modře opalizující měsíční kámen AAA 6 mm, stříbrné ručně vyrobené oxidované Bali korále10 *9 mm, a tepaný Hill Tribe korál 10 mm, stříbrné mini korálky 2, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: světle růžová, bílá s modrými odlesky
Číslo produktu: 565
Charakteristika: : Jemný šperk pro lásku, ženskost, harmonii, empatii, inspiraci, ochranu a energii.
Tento náramek jsem vyrobila z nejkrásnějších broušených průsvitných madagaskarských růženínů a modře opalizujícího měsíčního kamene se kterými kontrastují elegantní stříbrné korále. Je to ideální šperk pro ženu, protože podporuje vše, na čem ženám nejvíce záleží, až už chce přivolat do života novou lásku nebo harmonizovat partnerský vztah, zhojit zraněnou duši, zvýšit svou kreativitu, ženskost, empatii, plodnost, nebo zlepšit pleť.
Array
Prodejní cena2.138 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci. Měsíční kámen ovlivňuje
ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,91 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.