Email
STP81906.jpg_product
STP81906.jpg_product STP81906.jpg_product_product_product

Náramek madagaskarský růženín, měsíční kámen, stříbrný korál 2

Složení:.Madagaskarský růženín AAA, 9 mm, bíle opalizující měsíční kámen AAAAA+++, stříbrný ručně vyrobené oxidovaný Bali korál 10 mm a rozdělovače 4,3 mm, stříbrné mini korálky, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: výrazná světle růžová
Číslo produktu: 349
Charakteristika: : Jemný šperk pro lásku, ženskost, harmonii, empatii, inspiraci, ochranu a energii.
Tento náramek jsem vyrobila z nejkrásnějších madagaskarských růženínů a úžasného bíle opalizujícího měsíčního kamene se kterými kontrastují elegantní stříbrné korále z oxidovaného stříbra. Je to ideální šperk pro ženu, protože podporuje vše, na čem ženám nejvíce záleží, až už chce přivolat do života novou lásku nebo harmonizovat partnerský vztah, zhojit zraněnou duši, zvýšit svou kreativitu, ženskost, empatii, plodnost, nebo zlepšit pleť.
Array
Prodejní cena1.997 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci. Měsíční kámen ovlivňuje
ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,29 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.