Email
20200921_180313.jpg
20200921_180313.jpg 20200921_180422.jpg_1

Náramek měsíční kámen, topaz, stříbrné disky

Složení:Měsíční kámen AAA mikro broušené rondely 4-5 mm, přírodní nebarvený topaz AAA mikro broušené rondely 7 mm stříbrné
ručně vyrobené broušené disky Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní rozměr)
Barva: světle modrá, bílá s duhovými modro-zlatými odlesky
Číslo produktu: 826
Charakteristika: Jemný, něžný, ženský šperk pro seberealizaci, štěstí a lásku..

Tento náramek v čistém designu září jemnými pastelovými barvami. Měsíční kámen v exkluzivní kvalitě září modrými a zlatými odlesky a doplňuje jej exkluzivní tyrkysově modrý topaz. Přináší do života lásku a přízeň osudu. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a empatii, uklidňuje a uzdravuje emoce. Vyzařuje ženskou energii, zvyšuje emoční inteligenci a přináší emocionální zotavení.
Prodejní cena2.442 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Modrý topaz svou chladnou září uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Je to kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlenkových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

 

Vliv na zdraví:

Modrý topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,99 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.