Email
WP_20180305_010.jpg

Náramek pánský přírodní tyrkys Hubei, spinel, stříbrné disky

Složení: Tyrkys Hubei přírodní soudky 6-8 mm, černý spinel rondely heishi 5-6 mm, sříbrné ručně vyrobené oxidované rozdělovače 4 a 6 mm, stříbrné komponenty a zapínání -karabinka.
Délka: 20 cm (vnitřní obvod)
Barva: tyrkysově modrá, černá
Číslo produktu: 503
Charakteristika: Šperk pro ochranu, seberealizaci, duševní rovnováhu a lásku.

Tento luxusní pánský náramek z výjimečně krásných nebarvených přírodních tyrkysů Hubei a spinelu je výrazným, originálním doplňkem. Tyrkys je úžasný kámen, který má pozitivní účinek snad na každou oblast života, ať je to láska, ochrana, seberealizace či fyzické a duševní zdraví. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou barvené levné howlity nebo magnezity. Spinel chrání, pomáhá v nouzi a nejistotě, chrání před negativní energií a odbourává duševní blokády.


Array
Prodejní cena1.953 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,9 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.