Email
20190129_1043217.jpg_product

Náramek přírodní italský korál, spinel, stříbrné Bali korále

Složení: Složení: Červené nebarvené italské přírodní korály AAA 8-11 mm spinel broušené korále 4-5 mm, stříbrné, ručně vyrobené oxidované korále 9*12 , stříbrné komponenty a magnetické zapínání.
Délka: 16 cm
Barva: cihlově červenooražová
Číslo produktu: 591
Charakteristika: Luxusní, elegantní náhrdelník pro lásku a touhu, ochranu, odbourání blokád, duševní rovnováhu a harmonii.

Tento luxusní náramek jsem vyrobila ze vzácných italských nebarvených přírodních červených korálů, V kombinaci s černým spinelem a stříbrnými bali korály pozlacenými broušenými disky působí čistě a elegantně. Přinesou vám lásku, pokoru, soucit a harmonii. Podporuje sexuální touhu a plodnost. Spinel pohlcuje negativní energií a odbourává blokády.
Array
Prodejní cena2.818 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Červený korál symbolizuje lásku,oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.čátek formuláře

 

Vliv na zdraví:

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu. 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 8,41 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.