Email
20230621_123133.jpg_1
20230621_123133.jpg_1 20230621_123147.jpg_1

Náramek rubín, ametyst s cacoxenitem (Super 7 křišťál). stříbro


Složení:
Přírodní nebarvený rubín broušené heishi rondely 7 mm, zrcadlově broušený korál ametyst cacoxenit AAA (super 7 křišťál) 10 mm, ručně vyrobené stříbro Hill Tribe, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16cm (vnitřní obvod)
Barva: rubínově rudá, fialová
Číslo produktu: 1040
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, lásku, energii, léčení a spirituální rozvoj

Tento šperk je opravdu něco extra. Exkluzivní sytě rudý rubín v exkluzivní kvalitě a brusu, zdobí vzácný, léčivý Super 7 křišťál (ametyst cacoxenit). S jeho pomocí zvýšíte své vědomí, spirituální schopnosti, napojení na druhé, pocítíte božskou lásku, humanismus a spojení s Matkou Zemí. Ochraňuje, léčí tělo, mysl i duši. K náramku si můžete dopřát i náhrdelník č. 1039
Prodejní cena4.567 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Super 7 křišťál (ametyst cacoxenit) je kombinací 7 drahých kamenů - ametystu, křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidocrocitu, cacoxenitu. Znásobuje vibrace ostatních drahých kamenů. Čistí korunní čakru, harmonizuje všechny čakry, má komplexní léčivé účinky. Vyvolá ve vás důvěru v sebe, vaši práci i vaše okolí. Zvyšuje psychické vědomí, intuici a spojuje s andělskou sférou. Jeho vibrace posílí vaše fyzické tělo a umožní vám projevit vaše talenty a dát je do služeb jak osobního, tak  i planetárního rozvoje. Tento unikátní polodrahokam se nachází pouze na jednom místě na světě v Brazílii a disponuje velmi mocnou silou a vysokými vibracemi. Pomáhá přeměně našeho světa na vyšší vibrace. Pokud ho budete nosit při meditaci, zvýšíte své intuitivní a spirituální schopnosti, zvýšíte své vědomí, telepatické schopnosti a posílíte své celkové zdraví. Když si jej dáte na noc pod polštář, budete ráno plni optimismu, míru a harmonie. Napomáhá meditaci, fyzickému léčení, spojení s energií Matky země, chrání psychiku, uzemňuje, léčí emocionální traumata, otevírá srdce, chrání před negativitou. Umožňuje pocítit božskou lásku, vysvobodit se z pout nezdravých vztahů. Podporuje pozitivní myšlení a pocity, ideály humanismu. Pomáhá naladit se na pocity a myšlenky druhých. Energie jednotlivých krystalů se v tomto minerálu vzájemně posilují a vytvářejí symbiotický efekt. Efektivně léčí tělo, mysl a duši. 

Rubín má magickou moc, byl od dávných časů považován za kámen života, který ochraňuje svého nositele. Symbolizuje lásku, očistu a proměnu. Dává životní energii, sílu a probouzí v nás láskyplné emoce. Posiluje jak tělesnou, tak duchovní lásku. Podporuje intuici a sebevyjádření. Ochraňuje před negativními vlivy okolí, které se nás snaží strhnout, dává sílu překonávat každodenní překážky.

Vliv na zdraví:

Super 7 křišťál  léčí celé tělo.Uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči.

Rubín má významný vliv na srdce, krev a krevní oběh, aktivuje funkci jater, reguluje slezinu a lymfatický systém. Pomáhá při chudokrevnosti a silné menstruaci. Působí při horečnatých onemocněních, infekcích, střevní kolice, podporuje imunitu. Posiluje účinky ostatních drahých kamenů.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,07 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.