Email
20221215_150343.jpg
20221215_150343.jpg 20221215_150401.jpg_1

Náramek růženín broušené rondely, keishi perly, stříbrné disky

Složení:.růženín mikro broušené rondely 6-7mm, bílé sladkovodní Keiši perly disky 8- 9 mm a kulatá perla 11 mm, ručně vyrobené stříbrné disky a korále Hill Tribe, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: růžová, smetanově bílá
Číslo produktu: 1022
Charakteristika: : Jemný šperk pro lásku, harmonii a vnitřní sílu.
Nádherné mikro broušené, krásně vybarvené růženíny doplňují unikátní krásné perly ve tvaru disků a zářivou kulatou perlu z Bali. Šperk z růženínu by měla mít každá žena, protože podporuje vše, na čem ženám nejvíce záleží, až už chce přivolat do života novou lásku nebo harmonizovat partnerský vztah, zhojit zraněnou duši, zvýšit svou kreativitu, plodnost, nebo zlepšit pleť. Perly nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti.
Prodejní cena2.918 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.Začátek formuláře

 

 

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,31 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.