Email
20200525_143007.jpg
20200525_143007.jpg 20200525_142959.jpg_1

Náramek růženín, fenacit, stříbrný Bali korál 2


Složení:
madagaskarský růženín AAA broušené korále fenacit broušené korále 10 mm, stříbrný ručně vyrobený Bali korál 10 mm, a rozdělovače Hill Tribe, stříbrné magnetické zapínání s pojistkou, ocelovo-nylonové lanko
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: bílá, růžová
Číslo produktu: 756
Charakteristika: Šperk pro lásku, ochranu, zhojení traumat a duchovní rozvoj, kontakt s andělskou říší a nejvyššími mistry.

Tento náramek je určen lidem, kteři jsou na duchovní cestě. Fenacit je velmi vzácný polodrahokam, má očistný a integrující účinek. Růlženín otevře srdce lásce, pomáhá při krizích a traumatech, chrání před elektrosmogem, podněcuje tvůrčí schopnosti.

Prodejní cena2.941 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání.  Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

Fenacit je kamenem pro .kontakt s andělskou říší a nejvyššími mistry. Má jedny z nejvyšších vibrací mezi drahými kameny. Spojuje osobní vědomí s vyšší frekvencí, umožňuje spojení s vesmírnými informacemi. Dokáže léčit duši a očišžuje fyzické i jemnohmotné tělo. Jeho účinky mohou užívat pouze ti, kdo jsou připraveni se svými vibracemi posunout na vyšší úroveň. Aktivuje a léčí čakry. Čirý fenacit podněcuje, abychom zvýšili své vibrace, očistili myšlenky a vyzařovali pozitivní energii.

Vliv na zdraví: .

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty.
Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci..

Fenacit očičťuje jemné tělo a dráhy, kterými přichází energie. Aktivuje léčebné procesy, zesiluje účinky jiných drahých kamenů. Zprostředkovává informace ze záznamů akaši.

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.