Email
20190129_104348 - kopie.jpg
20190129_104348 - kopie.jpg 20190129_104348 - kopie.jpg_product

Náramek růžový safír, rubín, ametrín, stříbro

Složení:Růžový safír mikro broušené rondely AAA, 4,3mm,rubín rondely 5-6 mmm ametrín AAA broušené rondely 3 mm, stříbrné rondělovače 4 mm, magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: starofůžová, vínově červená, zlato-fialová
Číslo produktu: 642
Charakteristika: Jemný, luxusní šperk pro ochranu, moudrost, vyrovnanost, lásku, vášeň, energii a hojnost..

Tento jemný náramek s luxusními drahokamy zdobí nádherné drahokamy, růžové safíry a rubíny, doplněné jemnými ametriny.. Má velmi silné vibrace. Přinese moudrost, prosperitu a energii, lásku a vášeň. Potlačí depresi a odsraní emoční bloky a negativní naprogramování. Sjednocuje duševní a tělesnou, mužskou a ženskou energii.
Array
Prodejní cena2.781 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření. Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii.

Rubín má magickou moc, byl od dávných časů považován za kámen života, který ochraňuje svého nositele. Symbolizuje lásku, očistu a proměnu. Dává životní energii, sílu a probouzí v nás láskyplné emoce. Posiluje jak tělesnou, tak duchovní lásku. Podporuje intuici a sebevyjádření. Ochraňuje před negativními vlivy okolí, které se nás snaží strhnout, dává sílu překonávat každodenní překážky.

Vzácný polodrahokam ametrín, nabitý mimořádně vysokou energií, spojuje úžasné účinky ametystu a citrínu. Spojí tělesný svět s vyšším vědomím. Bude vás bránit před psychickými útoky. Uklidní vaši mysl od stresu. Sjednocuje mužskou a ženskou energii. S ním budete tvůrčí, přemýšliví, soustředění a budete mít schopnost rozhodovat o vlastním životě. Pomůže překonat vaše bloky a negativní citové naprogramování. Vnese do vašeho života optimismus, pohodu a hojnost.

Vliv na zdraví:

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Rubín má významný vliv na srdce, krev a krevní oběh, aktivuje funkci jater, reguluje slezinu a lymfatický systém. Pomáhá při chudokrevnosti a silné menstruaci. Působí při horečnatých onemocněních, infekcích, střevní kolice, podporuje imunitu. Posiluje účinky ostatních drahých kamenů.

Ametrín má blahodárný vliv při dlouhodobých nemocech. Dodá energii a posílí imunitu. Léčí syndrom chronické únavy, deprese, poruchy trávení a vředy, únavu, trvalé bolesti hlavy, vředy.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,98 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.