Email
20190320_121816.jpg
20190320_121816.jpg 20190320_121816.jpg_product

Náramek smaragd, akvamarin, křišťál, stříbrné disky

Složení: Přírodní, nebarvený smaragd super kvalita broušené rondely 3 mm, akvamarín 8 mm a 5 mm mikro broušený rondel, ledový krišťál AAA mikro broušený rondel 9 mm, stříbrné broušené disky a Hill Tribe 6 mm a rozdělovače 4 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko
Délka: 16 mm (vnitřní obvod)
Barva: zelená, bílá, světlemodrá
Číslo produktu: 662
Charakteristika: Elegantní, jemný šperk pro ochranu, harmonické vztahy, lásku, soucit a duševní pohodu a naději.
Tento luxusní náramek j jsem vyrobila z nádherného a exkluzivního drahokamu smaragdu Jeho účinky jsou velmi silné– podpoří lásku, soucit a porozumění a obětavost a duchovní rozvoj. Akvamarín navíc poskytne ochranu a pomoc shůry,působí proti stresu, podráždění a pomáhá překonat nefunkční vzorce chování a vzít život do svých rukou
Křišťál dodává a harmonizuje energii a posiluje účinek drahokamů.
Array
Prodejní cena2.300 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Smaragd byl vždy ceněn jako nejvzácnější drahokam. Symbolizuje očistu, regeneraci propojení hmoty s duchovnem. Probouzí v nás lásku, soucit a vnitřní rozvoj. Učí nás naslouchat, porozumět, pochopit, mít soucit s každým, kdo potřebuje pomoc a pochopení. Probouzí v nás vnitřní světlo. Vede nás k pokoře k pravdě, posiluje paměť, intelekt, tiší stres, smutek a deprese. Posiluje srdeční čakru, posiluje a omlazuje srdce.

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

Vliv na zdraví: 

Smaragd vyrovnává nepravidelný krevní tlak, zmirňuje epileptické záchvaty, malárii, dnu, revmatismus. Pomáhá léčit chřipku, angínu, úplavici, průjmy, žaludeční otravy, migrénu. Pomůže i při cukrovce, roztroušené skleróze, nemoci štítné žlázy, zhoubných nádorech, leukemii.

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,36 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.