Email
WP_20180306_008.jpg_product_product
WP_20180306_008.jpg_product_product WP_20180306_008.jpg

Náramek spinel, morganit, stříbrný korál

Složení: Přírodní morganit mikro broušené rondely 8 a 9 mm, , černý spinel AAA mikro broušené rondely heishi 8 mm, sříbrné ručně vyrobené broušené disky 6 a 7 mm, stříbrný ručně vyrobený broušený korál čočka Hill Tribe 9,5 mm,stříbrné komponenty a magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: růžová, černá
Číslo produktu: 502
Charakteristika: Šperk pro ochranu, životní radost, lásku, duševní rovnováhu, harmonii a lásku.

Tento luxusní náramek z výjimečně krásných, a skvostně broušených spinelů a morganitů, je nádherný svou kombinací zářivě černé a růžové. Neméně působivé jsou i jeho vlastnosti. Pohlcuje negativní energie, pomáhá v nouzi a nejistotě, chrání před negativní energií a odbourává duševní blokády. Otevírá srdce, pomáhá zbavit se tendencí být v roli oběti, zvládnout stres a užívat si života.


Prodejní cena3.080 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

Začátek formuláře

 

Vliv na zdraví:

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.i.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,42 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.