Email
20210127_112952.jpg_1

Náramek tanzanit. růžový safír, křišťál, stříbro

Složení: Tanzanit broušené rondelky 4,5 -5 mm, růžový safír rondely AAA 4 mm, broušený křišťál 10 mm, ručně vyrobené stříbro Hill tribe - broušené disky, korále, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 16 cm (vnitřní rozměr
Barva: sytě levandulově modrá, malinově růžová
Číslo produktu: 882
Charakteristika: Jemný elegantní náhrdelník pro odhodlání, vytrvalost, vhled, moudrost, ochranu

Tento jemný náhrdelník disponuje velmi vysokými vibracemi díky vzácnému drahokamu tanzanitu, který krásně kontrastuje se sytě růžovým safírem a nezvykle broušeným křišťálem Pomůže vám najít vaše poslání, víru a vytrvalost a uvést do souladu tělo, duši a rozum. Odstraňuje zklamání, mírní deprese, hněv a nedočkavost. Přináší prosperitu, odstraňuje emoční a fyzické blokády.
Prodejní cena3.312 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii.

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.  

 

Vliv na zdraví:

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese. Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,19 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.