Email
20200425_175628.jpg_1
20200425_175628.jpg_1 20200425_175607.jpg_1

Náramek tibetský tyrkys, broušený spinel a stíbrné korále

Složení: spinel broušené korále 4,5-6,5 mm, tibetský tyrkys nuget 16 mm, sříbrné ručně vyrobené bicrown korále Hill Tribe 7,5 mm a bali korále 7 mm, stříbrné fazetované mini-korálky, komponenty a magnetické zapínání s pojistným řetíýkem
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: tyrkysově modrá, černá
Číslo produktu: 536
Charakteristika: Náramek pro ochranu, seberealizaci, duševní rovnováhu a lásku.

Tento luxusní náramek z výjimečně krásných broušených spinelů a broušeného nugetu tibetského tyrkysu je výrazným, originálním doplňkem.. Tyrkys je úžasný kámen, který má pozitivní účinek snad na každou oblast života, ať je to láska, ochrana, seberealizace či fyzické a duševní zdraví. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou levné barvené howlity nebo magnezity. Spinel chrání, pomáhá v nouzi a nejistotě a odbourává duševní blokády.


Prodejní cena2.276 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,6 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.