Email
20230619_203148.jpg

Náramek turmalín rubelit, pozlacené stříbro 2

Složení: přírodní turmalín rubelit super kvalita broušené korále 5 mm, pozlacené 14 k stříbrné filigránové korále, ocelovo-nylonové lanko, pozlacené stříbrné stříbrné magnetické zapínání, pozlacený stříbrný řetízek a kryt uchycení lanka.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: malinově červená
Číslo produktu: 1080
Charakteristika:: Elegantní, klasický, šperk pro sebedůvěru, prosperitu a radost.

Tento jemný náramek jsem vyrobila z rubelitu, nejvzácnějšího druhu turmalínu, který kontrastuje se zlatými jemnými filigránovými korálky. Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií od přístrojů i lidí.
Prodejní cena1.890 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl.

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,35 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.