Email
STP81907.jpg
STP81907.jpg STP81907.jpg_product

Náramek akvamarín, tanzanit, stříbrný motaný korál

Složení: Tanzanit broušené rondelky AAA 3-5 mm, akvamarín korále AA 8 mm, stříbrný ručně motaný korál 10 mm, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou..
Délka: 16,5 cm (vnitřní obvod)
Barva: sytě levandulově modrá, světle modrá
Číslo produktu: 352
Charakteristika: Elegantní šperk pro odhodlání, vytrvalost, vhled, ochranu a harmonii

Tento luxusní náramek v pastelových modrých a fialových barvách disponuje velmi vysokými vibracemi díky dvěma drahokamům akvamarínu a tanzanitu, které spolu skvěle energeticky fungují. Pomůže vám najít vaše poslání, vzít osud do svých rukou, zlomit stará naprogramování, spojuje vyšší vědomí s tělem. Posílí vaši vytrvalost, víru a odhodlání jít za svým přesvědčením a schopnost proniknout k podstatě problémů. Ostří smysly, působí jako ochrana před zlem, přináší pomoc v nouzi. Tlumí podrážděnost, zlepšuje komunikaci, přináší do života harmonii.
Array
Prodejní cena2.457 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty. Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Vliv na zdraví:

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese. Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,51 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.