Email
STP80831.jpg_product_product_product_product
STP80831.jpg_product_product_product_product STP80831.jpg_product_product_product_product_product

Náramek broušený neonový apatit se stříbrným květem

Složení: Neonový modrý apatit AAA mikro broušené rondelky 4-8 mm, stříbrný ručně vyrobený květ Hill Tribe 10*12 mm, stříbrné tuby 1,24*4 mm, , stříbrné zapínání.
Délka: 16 cm (vnitřní rozměr)
Barva: neonová tyrkysově modrá
Číslo produktu: 355
Charakteristika: Elegantní, subtilní náramek pro motivaci, komunikaci, tvořivost a vášeň

Tento náramek s krásnými nejkvalitnějšími zářivými tmavě tyrkysově modrými broušenými apatity má opravdu velmi komplexní účinky. Dodá energii, pomůže odstranit spory, zklamání a zvýšit tvůrčí schopnosti a intelekt. Na druhé straně zvyšuje empatii a sexuální energii. Navíc vám pomůže, pokud chcete zhubnout.
Prodejní cena1.518 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Vzácný a krásný apatit není na povzbuzení apatie, jak by se mohlo zdát podle názvu, ale právě naopak. Zvyšuje jednak duchovní naladění, jednak energii a motivaci. Odstraňuje negativní postoje, lhostejnost, nepřátelství a vyvolává touhu po službě druhým. Pomáhá komunikaci, urovnává zmatky a spory. Je dobrý proti podrážděnosti a citovému vyčerpání. Zvyšuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Tím, že zvyšuje energii kundalini, podporuje fyzickou vášeň a odstraňuje zklamání.

Vliv na zdraví:

Léčí kosti, chrupavky zuby, pomáhá vstřebávání vápníku. Potlačuje hlad a zvyšuje účinnost metabolismu. Snižuje malátnost a krevní tlak. Omezuje hyperaktivitu a autismus.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,07 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.