Email
STP89101.jpg_product_product_product
STP89101.jpg_product_product_product STP89101.jpg_product_product_product_product

Náramek chryzokol, černý spinel a stříbrné disky

Složení: Chryzokol přírodní broušené korále 8 mm a broušený rondel 9 mm, černý spinel broušené heishi korále 5-6 mm, stříbrné broušené disky 6 mm, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou..
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: tyrkysově zelená, hnědá, černá
Číslo produktu: 361
Charakteristika: Šperk pro harmonii, lásku, duševní harmonii a ochranu před negativními energiemi.
Tento náramek je elegantní a výrazný - broušnéný chryzokol má nádhernou zářivou barvu a působí luxusně. Kromě toho má úžasné účinky. Posiluje tělo, přináší lásku, harmonii, toleranci a nadhled v krizových situacích. Zmírňuje neklid, stres a pocity viny, strach, negativní pocity a deprese. Pohlcuje negativní energie, zvyšuje kreativitu a odbourává tělesné i duševní blokády.
Array
Prodejní cena1.706 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Chryzokol byl od dávnověku uctíván jako svatý kámen. Udržuje rovnováhu mezi vyššími a nižšími těly. Posiluje tělesnou odolnost. Symbolizuje lásku a harmonii. Posiluje touhu žit v souladu s celkem. Pomáhá soustředění v meditaci, zmírňuje neklid, pocity provinění, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Pomáhá zvyšovat vědomí. Záhněda je ochranný kámen, vám dodá sílu při rozhodování, potlačí strach a deprese a negativní city. Zvyšuje mužnou sílu a odolnost vůči stresu. Pomáhá překonávat závislost na materiálních věcech, na druhé straně pomáhá, pokud se neumíme vyrovnat s materiálním světem a žijeme s hlavou v oblacích. Podporuje abstraktní myšlení a prosazení poznatků v životě bez toho, abychom se dali zviklat.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

 

Vliv na zdraví:

Chryzokol léčí horečky, bolesti v krku, uvolňuje napětí šíje, harmonizuje štítnou žlázu, zabraňuje tvorbě žaludečních vředu, zmírňuje křeče a poruchy zažívání. Tiší bolesti při menstruaci, porodu a při ohroženém těhotenství., Vyrovnávají krevní tlak a neklidné srdce. Záhněda léčí tělo při a po chemoterapii. Pomáhá při léčbě kyčli, nohou, břicha. Ulevuje od bolesti a prospívá rozmnožovacím orgánům, nervům, svalům a srdci. Napomáhá ukládání minerálů a reguluje tekutiny v těle. Léčí poruchy centrálního nervového systému, hlavně deprese.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,79 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.