Email
STP82232.jpg
STP82232.jpg STP82232.jpg_product

Náramek dívčí - růženín, perla

Složení:.růženín matné korále 8 mm, bílá sladkovodní perla 8 mm, kytičky z tzv tibetského stříbra (obecný kov), , stříbrné zapínání - háček.
Délka: 12 cm (vnitřní obvod)
Barva: růžová, smetanově bílá
Číslo produktu: 387
Charakteristika: : Jemný šperk pro lásku, harmonii a vnitřní sílu.
Jemné matné růženíny tohoto něžného náramku prozařuje smetanová perla a kontrast vytvářejí stříbrné kytičky.Šperk z růženínu by měla mít každá žena a dívka, protože podporuje vše, na čem ženám nejvíce záleží, lásku, emocionální léčení, harmonické vztahy nebo krásná pleť. Perly zase umožňují dosáhnout větší dokonalosti.
Array
Prodejní cena588 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.Začátek formuláře

 

 

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,97 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.