Email
STP82225.jpg
STP82225.jpg STP82225.jpg_product

Náramek dívčí - růžový jadeit, amazonit a stříbro

Složení:Růžový jadeit 6 mm, amazonit korále 8 mm, kytičky z tzv. tibetského stříbra 10 mm (, obecný kov) stříbrné zapínání - háček.
Délka (vnitřní obvod): 13 cm
Barva: pastelová tyrkysově zelená, sytě růžová
Číslo produktu: 388
Charakteristika:Balzám na rozbouřené a zraněné city , ochrana, duševní klid, dynamika

Tento holčičí náramek v pastelových tónech vás ohrání před škodlivým elektrosmogem. Působí hojivě na citová traumata a tendenci stavět se do role oběti. Posiluje vitalitu a brání lpění na hmotných věcech.

Array
Prodejní cena641 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Šperk z amazonitu by měl patřit do základní výbavy dívky. Pohlcuje záření z telefonu, mikrovlnky, elektrických přístrojů. Hojí citová traumata, a pocit obětního beránka. zmenšuje obavy a strach. Odstraní negativní energii, když se rozčílíte. Posiluje vitalitu, zbavuje egoismu a lpění na věcech. Byl ceněn už v dávných civilizacích jako svatý kámen. Jadeit je nejuctívanějším kamenem Dálného Východu. Je symbolem míru a klidu. Podporuje meditaci, mírní duševní neklid, schopnost zachovat chladnou hlavu, zbavuje předsudků a podporuje aktivitu a dynamiku.

Vliv na zdraví:

Amazonit léčí zubní kaz, osteoporózu, nedostatek vápníku. Tlumí migrény. Pomáhá při porodu. Jadeit uvádí organismus do harmonie. Podporuje látkovou výměnu, funkci žláz, onemocnění sleziny, jater a ledvin, uvolňuje z močových cest ledvinové kameny, snižuje horečku. Léčí žaludek, zažívací problémy, žloutenku, koliky. Pomáhá při nočních můrách a nespavosti, tiší bolesti hlavy a migrény. Mírní nadměrné pocení ze stresu, ženám pomáhá otěhotnět i tišit bolesti při porodu.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 0,97 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.