Email
STP85913.jpg
STP85913.jpg STP85913.jpg_product

Náramek granát a křišťál

Složení:.Granát AAA rondely broušené 8*5 mm, křišťál broušené rondely 3,5 mm, křišťál mikro broušený korál 9 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 17 cm (vnitřní obvod)
Barva: temně rudá
Číslo produktu: 386
Charakteristika: Elegantní šperk pro lásku, energii a ochranu

Krásné granáty barvy holubičí krve se krásně snoubí s broušenými křišťály. Je to elegantní šperk pro denní nošení. Je skvělý, když potřebujete doplnit energii, zvýšit vášeň v milostných vztazích. V dobách krize dává sílu ke změně, odvahu a naději. Účinně vás ochrání před zářením z přístrojů. Léčí a podporuje duchovní rozvoj.


Prodejní cena1.223 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Granát je magický kámen, který symbolizuje lásku, proměnu a čistotu srdce. Zvyšuje životní i sexuální energii, fantazii a touhu po poznávání nových cest. Podporuje změnu překonaných životních oblastí, je oporou v krizích, probouzí naději.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

 

Vliv na zdraví:

Granát povzbuzuje srdeční činnost, reguluje krevní tlak a oběh, posiluje tvorbou červených krvinek. Pomáhá léčit impotenci a neplodnost psychického původu. Zmírňuje revmatické bolesti.

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,51 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.