Email
STP84756.jpg

Náramek kyanit a stříbrný list

Složení: Kyanit oválné ploché korále 12* 16 mm, stříbrný ručně tepaný list Hill tribe 15 mm, stříbrné korálky 3 mm, a 2 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem
Délka:18 cm
Barva: modro-šedá, bílé a stříbrné odlesky
Číslo produktu: 180
Charakteristika: Elegantní náramek pro vyrovnanost, spokojenost a komunikaci

Krásné, kvalitní kyanitové ploché korále v různých odstínech modři se stříbrnými odlesky krásně doplňuje ručně tepaný stříbrný list. Tento čistý, elegantní šperk s vysokými vibracemi vám pomůže naladit se na vnitřní vedení, být sama sebou a získat klid a vyrovnanost. Zažene strach, zlepší komunikaci a naplní vaše srdce soucitem.
Array
Prodejní cena1.411 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Kyanit vám přinese klid a vyrovnanost. Jeho vysoké vibrace podněcují duševní schopnosti a intuici a logické myšlení. Pomůže vám naladit se na vnitřní vedení a integritu. Vyvolává soucit a spokojenost a odbourává strach, iluze a bloky. Pomáhá sebevyjádření a komunikaci. Pokud máte pocit, že jste obětí neodvratného či neúprosného osudu, pomůže vám se od této představy oprostit a poradí, jak napravit minulé chyby.

Vliv na zdraví:

Kyanit obnovuje vyváženou energii orgánů, stabilizuje geomagnetické pole. Léčí urogenitální problémy, krk, mozek, infekce a krevní tlak. Snižuje bolest. Odstraňuje nadváhu. Modrý kyanit léčí hlasivky a krk.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,58 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.