Email
WP_20171206_003.jpg_product_product
WP_20171206_003.jpg_product_product WP_20171206_003.jpg_product_product_product

Náramek lapis lazuli, zlatý květ

Složení: Lapis lazuli korále A 6 mm, pozlacený 24kar stříbrný ručně vyrobený květ 11mm, a pozlacené stříbrné mini korálky 1 mm, silně pozlacené magnetické zapínání a komponenty obecný kov, ocelovo-silikonové lanko..
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: indigově modrá
Číslo produktu: 482
Charakteristika: Elegantní ochranný šperk

Tento náramek zdobí krásné kvalitní temně modré lazurity se zlatými odlesky. Pozlacený stříbrný květ ještě podtrhuje jeho nádhernou barvu a působí luxusně. Ochrání vás před duševními útoky, pomůže v neštěstí. Přinese vám klid a soucit, čistotu charakteru a inspiraci.

Array
Prodejní cena1.590 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit, neboli lapis lazuli je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,81 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.