Email
STP82353.jpg_product
STP82353.jpg_product STP82353.jpg

Náramek madagaskarský růženín, krajkový achát a stříbro

Složení:.Madagaskarský růženín AA, 9 mm, modrý krajkový achát, stříbrné ručně vyrobenéoxidované korále - korál bali 10 mm, ploché korále 6 mm, bicrown korále 8 mm, stříbrné mini korálky, stříbrné magnetické zapínání s řetízkovou pojistkou.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: porcelánová růžová, světle modrá
Číslo produktu: 386
Charakteristika: : Jemný šperk pro lásku, ženskost, harmonii, zhojení duševní bolesti, klid a mír v mysli.
Tento náramek jsem vyrobila z nejkrásnějších madagaskarských růženínů a něžně modrých krajkových achátů, se kterými kontrastují elegantní korále z oxidovaného stříbra. Pomůže přivolat do života novou lásku nebo harmonizovat partnerský vztah, zhojit zraněnou duši. zároveň dodá a stabilizuje energii, uvolní potlačené sebevyjádření a přinese do vaší mysli klid a mír.
Array
Prodejní cena1.857 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu. 

Achát uzemňuje – dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, soustřeďuje a stabilizuje tělesnou energii. Pomůže, abychom poznali a přijali sami sebe. Modrý krajkový achát přinese vaší do mysli klid a mír. Umožňuje svobodné vyjadřování myšlenek a pocitů. Účinkuje proti potlačování pocitů ze strachu, že budeme souzeni a odsouzeni, který bývá mezi rodiči a dětmi. To často ústí v bloky krční čakry, způsobené potlačeným sebevyjádřením. Odstraňuje pocity starých křivd. Umožní mužům nalézt a přijmout svou senzitivitu.

 

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.

Modrý krajkový achát léčí ramena, krk, poruchy štítné žlázy, infekce hrdla, horečku, artritidu, ledviny, močový měchýř, žlučník. Posiluje kosterní s imunitní systém.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,6 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.