Email
STP84893.jpg_product_product
STP84893.jpg_product_product STP84893.jpg_product

Náramek přírodní tyrkys Hubei, lapis lazuli, stříbro

Složení: lapis lazuli korál AAA 10 mm, pravý tyrkys Hubei korál 8*14 mm, lapis lazuli AA korál 6 mm, stříbrné kytičky oxidované střívro 8 mm, stříbrné magnetické zapínání.
Délka: 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: tyrkysově zelená, tmavě modrá
Číslo produktu: 412
Charakteristika:: Náramek se silnými vibracemi pro vývoj osobnosti, harmonii, vyřešení konfliktů, ochranu před negativní energií a před neštěstím.

Tento náramek jsem vyrobila z překrásného lazuritu a přírodního tyrkysu Hubei. Považuji je za nejlepší kameny pro ochranu a osobní rozvoj, a jejich účinky se skvěle doplňují. Lazurit dodá našemu charakteru sílu a hloubku, ochranu proti duševním útokům a neštěstí, tyrkys chrání, pomáhá nalézat řešení problémů, vzít život do svých rukou a žít v duševním zdraví a lásce.
Array
Prodejní cena2.236 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání.

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

 

Vliv na zdraví:

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,8 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.