Email
STP81985.jpg_product
STP81985.jpg_product STP81985.jpg_product_product STP81985.jpg_product_product

Náramek z akvamarínu, morganitu a stříbra

Složení:Akvamarín a morganit mikro broušené rondely 6,5-6,9 mm,stříbrné broušené disky 6 mm, stříbrný motaný korál 10 mm, stříbrné magnetické zapínání s pojistným řetízkem.
Délka: 16 cm
Barva: světle modrá, světle růžová
Číslo produktu: 367
Charakteristika: Jemný, něžný, ochranný, posilující, ženský šperk.

Jemný, elegantní šperk pro ochranu, klid, komunikaci, lásku a soucit

Tento jemný náramek jsem vyrobila ze dvou úžasných drahokamů druhu berylu. Akvamarín je neocenitelný svou ochrannou mocí a schopností přinášet vnitřní i vnější harmonii. Pomáhá vymanit se z opakování škodlivých vzorců chování a vzít život do svých rukou. Vzácný růžový morganit zase otevírá srdce lásce a soucitu a vyvolává schopnost nestresovat se a užívat si života.
.
Array
Prodejní cena2.429 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici. Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie. Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,35 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.